Promosyon Ürün İçin Bez Çanta İmalatı

Dünyada artık naylon poşetlerin kullanımına getirilen kısıtlamalar bizim ülkemizde de 2019 yılı içerisinde başlamıştır. Naylon poşetlerin ne kadar doğa için zararlı olduğu artık her kesimin farkındalığının arttığı bir durumdur. Sevdiklerimize hediye edeceğimiz çantalar çanta imalatı yapan firmalar tarafından çok fazla çeşitlerde müşterilere sunulmaktadır.

Sırt çantası, market ya da alış verişlerde kullanılan çanta çeşitleri cüzdan, ağzı büzgülü çeşitler Sayılabilecek modeller arasındadır. Bu çanta modellerimizden sevdiklerinize hediye ettiğiniz takdirde uzun süre kullanım ve dayanıklılık sağlamış olursunuz. Çöpe atılmayan bez çantalar Promosyon çanta ürünleri olarak da rahatlıkla kullanılabilir.

Bu saydığımız tüm bilgileri Eminönü istoç bölgesinde ofisimizden bilgilendirme alabilirsiniz. Bilgisayar başında destek@istecanta.com internet adresinden ziyaretlerde bulunabilirsiniz.

Promosyon Çanta Fiyatları

Hediyelik eşyalar genellikle Eminönü bölgesinde bulunduğu İstanbul da bez çanta imalatı yapan firmalarda çok fazla bulunmaktadır. Çanta imalatçılar İstanbul olarak bakıldığında bizim firmamızın ofisi Eminönü istoç bölgesindedir. Bu konuda bilgilendirme almak isteyen tüm müşterilerimiz için Adres ve telefon bilgilerimiz;

Fabrika: Mutsan sanayi sitesi M4 Blok No:27 İkitelli/ İSTANBUL
Telefon bilgilerimiz: 0212 659 72 77- 0212 643 21 00- 0212 659 72 70

Baskılı Bez Çantalar

Emprime bez çantalarda özellikle promosyon ürünlerinde çok uygun bir baskıdır. Firmamızda
baskes, emprime, ofset türünde baskılar yapıyoruz. Baskısız ürünlerin siparişlerini aynı gün
Kargoya veriyoruz. Bu işi bilen bir firma olarak Promosyon bez çanta için en uygun baskı
Emprime baskı türüdür. Baskılarda kişilere özel istenilen yazıları yazabiliyor ve fotoğraf baskısı kullanabiliyoruz. Promosyon çanta fiyatları fazla miktarda sipariş verildiğinde çok uygun fiyatlara geliyor.

Modellerimizde kumaş türü olarak kanvars kumaş kullanıyoruz. Ve standart ölçülerde 35×40 cm kol çantası büzgülü ve sırt çanta modellerimiz mevcuttur. Modellerimiz için daha detaylı bilgi verecek olursak örneğin nişan ve kınalarda hediye edilmek üzere lavanta keseleri bile bu bez çanta modelleri arasındadır.

Firma olarak tamamen organik ve pamuk kumaştan üretim yapıyoruz. Avrupa da çok yaygın
olarak kullanılan bez çantalar Türkiye’de de son zamanlarda çokça yayılmaya başlamıştır Promosyon bez çanta fiyatları özellikle toptan hediyelik eşya olarak düşünüldüğünde ya da promosyon ürün olarak düşünüldüğünde çok uygundur. Bu uygunluk şöyle ki baskısız ürün siparişlerinde aynı gün kargo ve kapıda ödeme imkânı sunmaktadır.

Baskılı ürün siparişleri aynı gün kargoya verilemese de en kısa zamanda üretimi yapılır. Ve kargo yapılarak sipariş adresine gönderilir.

Promosyon Çanta Firmaları

Bez çantalar çok fazla çeşitte ve çok farklı amaçlarda kullanımı git gide yaygınlaşan ve hediyelik olarak uygun olan bir üründür. Promosyon çanta firmaları bu alanda çeşitli çalışmalar yapmış ve bez çantaların promosyon ürün hediyesi olarak ne kadar uygun olduğunu satışlardan ve siparişlerden anlamıştır.

Tüm bu bilgiler için destek@istecanta.com internet adresinden ziyaretlerde bulunabilirsiniz.
Merkez ofisimizin adresi: Mahmutbey mahallesi 2445. Sokak 25 ada no:78 istoç
Bağcılar / İSTANBUL bu adresten tüm bilgileri elde edebilirsiniz.