Makyaj Çantası Modelleri

İşte çanta olarak 35 yıldır sektör içerisinde farklı taleplere uygun şekilde cevap verilmektedir. El çantası modelleri özellikle bayanların günlük ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanmaktadır. Ürünün, tamamı pamuktan üretilmektedir. Siyah ince fermuarlı olarak üretilmektedir. Farklı renk seçenekleri bulunur.

En az 10 adet olarak sipariş verilebilmektedir. Ürünlerin bir diğer adı da Clutch çantadır. Çantanın içerisinde 3 katmanlı bölme bulunur. Bu sayede farklı türdeki eşyalarınızı rahatlıkla ayrı bir şekilde koyabilirsiniz. Ham olarak baskısız üretilmiş olan el çantasının birim fiyatı 8,95 TL’dir. Transfer baskı veya diğer yöntemler ile kişiye özel bir halde ürünü kullanabilmek mümkündür.

Ürünün diğer özelliklerini de görerek sipariş vermek için, https://istecanta.com/clutch-kanvas-canta adresini kullanabilirsiniz. El çantasının diğer öne çıkan teknik özellikleri ise şu şekildedir. Tamamı pamuktan üretilmiştir. Üretiminde 320 gr kanvas kumaş kullanılmıştır. Su geçirmeyecek şekilde 3 ayrı katman kullanılarak üretilmiştir. Buna göre, sünger, tela ve su geçirmez özel katman bulunur. 25X18 standart boyutlarda üretilmektedir. Güvenli alışveriş seçeneği kullanılarak üretilir. Gün içerisinde kargoya verilerek hızlı bir şekilde ürüne ulaşmanız sağlanır. Ayrıca ürünün toplu sipariş miktarları arttıkça, birim fiyatında belli kampanyalar ile indirim sağlanmaktadır.

Makyaj Çantası

Clutch çanta olarak da bilinen makyaj çantası müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Ürünün üzerine özel isteklere uygun transfer baskı yöntemleri uygulanmaktadır. Bu sayede ürünün kişisel bir şekilde kullanılması mümkündür. Kişisel olarak sipariş verilecek ürünü, sevdiklerinize hediye amacıyla da sipariş verebilirsiniz.

İşte Çanta bez çanta ve kadın çantası üretimi ile sektörde önemli bir birikime ve tecrübeye sahiptir. 35 yıllık geçmişin verdiği önemli birikim ve tecrübe ile yolumuza devam etmekteyiz. Ürünlerimiz ve üretim koşullarımızı daha yakından tanımak için internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Yakın temas kurmak isteyen müşterilerimizi, Mahmutbey Mahallesi, 2445 Sokak ve 78 numarada bekleriz. Toplu sipariş ve özel baskı yaptırmak isteyen müşterilerimiz ile detaylı görüşme yapabiliriz.

Erkek Portföy Çanta Modelleri

Firmamız bayan müşterilere yönelik ürünlerin yanında erkek portföy çanta modelleri ile de hizmet sağlamaktadır. Evrak taşımak, özel eşyaların konulması maksadıyla üretilen ürünleri inceleyebilirsiniz. Ürünlerimiz deri maddesi kullanılarak üretilir. Bu sayede şık bir görünüm ve sağlamlık elde edilir.

Erkek müşteriler için tasarımı yapılan özel modellerimiz inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri sipariş verebilirsiniz. Uygun fiyat garantisi ve güvenli alışveriş sizi memnun edecektir.

El Çantası Modelleri Hakkında

Bayanların vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan el çantası modelleri İşte Çanta garantisi ile üretilmektedir. Zengin tasarımlar, kaliteli ve garantili ürünler ile 35 yıldır hizmetinizdeyiz. Ürünlerimizi daha yakından tanıyarak, sipariş vermek veya bilgi edinmek için lütfen bizleri arayınız.

El çantası modellerinin farklı tasarımları mevcuttur. Pamuk, kanvas veya diğer kumaşlar ile üretime devam edilmektedir. Transfer baskı, serigraf baskı gibi özgün yöntemler kullanılarak, ürünleri kişiye özgü hale getirmek mümkündür.