Çanta İmalatçıları İstanbul Hakkında

Tamamı pamuktan üretilen bez çantalar, oldukça sağlam ve kullanışlı ürünlerdir. Ülkemizin ve dünyanın önemli tekstil başkentleri arasında yer alan İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız farklı taleplere en uygun cevabı verebilmektedir. Çanta imalatçıları İstanbul konusunda merak eden kişiler için, İşte Çanta, İstanbul İkitelli’de Mutsan Sanayi Sitesinde hizmet vermektedir. İletişim numaramız ise, 0212 659 72 70 olup mesai saatlerinde her zaman sizinle ilgilenebiliriz.

Bez çantalar, kişiye özel, sade ve baskılı modelleri ile üretilmektedir. Koldan asılabilen ya da omuz ve boyuna asılabilen özel tasarımlı modelleri bulunmaktadır. Ayrıca sırt çantası şeklinde üretilmiş olan bez çantaları da sıklıkla bulunabilmektedir.

Bez çantalarını firmanız için düşünüyorsanız, logo ve isim ile dilediğiniz tasarımı bize gönderebilirsiniz. Dilerseniz tasarımı bize de bırakabilirsiniz. Toplu siparişlerde, ürün birim fiyatı oldukça düşmektedir. Böylece firmanızın uygun şekilde ve uzun süreli reklamını da yapmış olacaksınız.