Baskılı Bez Çanta Üreten Firmalar


Son zamanlarda kullanım alanları artan ve popüler olmaya başlayan ham bez çantaların üzerlerine çok farklı tekniklerde baskılar yapılabilir. Transfer baskılı bez çanta bu baskı çeşitlerinden sadece bir tanesidir.

Firma olarak transfer baskı yani dijital baskı, emprime, baskes ve ofset gibi baskı çeşitleri kullanmaktayız. Kişinin sipariş tercihine kalmış olan baskı türü ile fotoğraf baskısı bile yapabiliyoruz.

Firma olarak biliyoruz ki kişiye özel hediyeler kişileri daha da mutlu ve değerli hissettirir. Verilen siparişte istenirse kişiye özel yazı ve fotoğraf kullanabiliyoruz.

Baskılı Bez Çanta Satın Al

Firma olarak 35 yıllık tecrübeye sahibiz. Uzun yıllar bu sektörün içinde olmamız müşteriler için ayrı bir güven hissettirir. Farklı kalitede markaların arkasında promosyon ürünlerinde ve hediye seçeneklerinde firmamızın ismini bulmanız mümkün.

Adı duyulmuş onca şirket ve kurumun reklamını yapmış ve bu işlerden kaliteli ürünler çıkarmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Bez çanta imalatı yapan firmalar arasında kaliteli ve güvenli bir çizgi takip etmeye çalışıyoruz.

Firmamız istoç bölgesinde bulunmaktadır. Adres ve telefon bilgilerimiz;

Fabrika: Mutsan sanayi sitesi M4 Blok No:27 İkitelli/ İSTANBUL

Telefon bilgilerimiz: 0212 659 72 77- 0212 643 21 00- 0212 659 72 70

En kısa yoldan tüm bilgilerimize göz atmak isterseniz: destek@istecanta.com

adresimizi ziyaret edebilir ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Bu durumda bilgisayar başında gerekli incelemeler yapabilirsiniz.

Bez Çanta Baskı Fiyatları

Bu işte birbirinden farklı bir çok firma bulunmaktadır. Verilen fiyatlar firmanın kullandığı kumaş türünden yaptığı baskı kalitesine göre mutlaka değişim gösterir. İstoç bölgesinde bulunan firmamızın kumaş türü olarak kullandığı kumaş hem doğa dostu hem de pamuk olmasından kaynaklı organik yapıya sahiptir.

Firma olarak bu kadar çok sayıda bu işi yapanlar arasında kaliteli bir çizgi takip etmemiz ve siparişlerimize titizlikle özen göstermemiz bizim farkımızdır. Modeller arasında bez sırt çanta kişininmarket alışverişlerinde ve annelerin çocuklar için yanında taşıyacağı malzemeler için çok uygun bir modeldir.

Firmamızda fiyatlar baskı seçenekleri, baskısız seçenekler, ve kullanılan kumaş türüne göre değişim göstermektedir.

Bez  Çantaların  Özellikleri

  • Çevreyi düşünen geleceğini ve çocuklara temiz doğayı vermeyi düşünen insanlar için naylon poşetlerin yerini alacak bu bez çantalar ve baskılı bez çanta seçenekleri müthiş bir tercihtir.
  • Naylon poşetlere göre 20 kat fazla dayanıklılar ve uzun ömürlü olmaları daha ekonomik olmalarını sağlıyor.
  • Kumaşın türü doğal ve organik oluşu kullandıktan sonra çöpe atılmayışı yine tercih edilebilmelerini sağlayan özellikler arasındadır.
  • Farklı farklı boyutlarda üretilebilir. Tüm ihtiyaç alanlarında kullanılabilir. El çantası cüzdan şeklinde olabileceği gibi ,market poşeti ya da sırt çantası şeklinde tasarımlar yapılabilir.

Firmamızın bu özelliklere sahip bez çantalarından sipariş verip almayı düşünürseniz

Bunun için destek@istecanta.com  adresimizi ziyaret edebilir bu adresten tüm özellikli ürünleri görebilirsiniz.

Merkez adresimiz: Mahmutbey mahallesi 2445. Sokak 25 ada no:78 istoç

Bağcılar / İSTANBUL şeklindedir.