Alışveriş Çantası

Ülkemizin her alanda naylon poşetleri bırakarak bez çantaya dönmesiyle bu sektörlerde kendini geliştirmeye başlamıştır. Firmamızda bu çantaları market çantasına uyarlayarak, alışverişlerinizde en iyi yardımcıları imal etmektedir. Son modern makinelerle ince ve sık dokunarak imal edilen bu ürünler dayanıklı olmasıyla ilgi odağı haline gelmiştir. Poşetlerin ücretli olmasıyla insanların daha da bu çantalara yakınlaşması, aslında doğaya verilen öneminde artmasını sağlamıştır.

Alışveriş Çantası

Market çantası üretimlerini arttırmak için her geçen gün yatırımlarını arttıran firmamız, doğa dostu ürünleriyle karşınıza çıkmaktadır. Doğada çözünebilir olması ve yüzde yüz pamuktan üretilmesi bir diğer güzelliklerindendir. 10 kilo ağırlığı bile rahatlıkla taşıyan çantalarımız estetikliğinden de ödün vermiyor. Bir tanesi yaklaşık onlarca poşet kullanımının önüne geçmektedir. Milyonlarca kişinin market çantası kullandığını düşünürsek ülke milli gelirine de oldukça büyük katkısı bulunmaktadır. Uzun süre ömürlü olan çantalar özenli kullanıldığı takdir de 2 yılı çıkartabiliyor. Bu yüzden de ücretini fazlasıyla hak eden bir çantadır. Siz de çantaları yerinde görmek için Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78, Bağcılar, İstanbul adresinde bizi ziyaret edebilirsiniz.

Market Çantasının Avantajları

Türkiye’nin ödüllü alışveriş çantası üreticilerinden olan İstecanta.com yeni modellerini görücüye çıkartmaktadır. Müşterilerimize hem görsel açıdan zevk veren hem de kullanıldığında işlevsel olan ürünleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Sağlam ve şık modellerimizin bulunduğu web sitemizdeki çantalar, çeşitli tasarımlarda basım yapma imkânı sunuyor. İşletmeler için toptan satış fırsatı sunarak, her türlü ürününüzü koyacak bir çantaya sahip olabilirsiniz. Migros, Teknosa, A101, BİM gibi çeşitli markalar market çantası kullanarak, poşetlerin dayanıksızlığından müşterilerini kurtarmaktadır.

Taşıma gücü yüksek geniş çantalar olduğu için her alışverişinizde kullanabilirsiniz. Baskılı veya baskısız olarak tercih edebileceğiniz market çantası, işletmenizi en iyi şekilde teslim edecek şekilde tasarlanmıştır. Bu ufak ürünlerle marka değerinizi arttırarak saygın bir prestij kazanabilirsiniz. Bunun yanında promosyon ürünleri için de kullanılabiliyor. Mağazanızda kısa süreli olarak tanıtacaklarınızı market çantasına koyarak hem ürünlerinizi gösterebilir hem de çantanızla reklamınızı yapabilirsiniz. Yani hiç kaybolmayacak reklam fırsatı yakalayacaksınız. Gelecek nesiller için daha yaşanabilir bir çevre bırakmak için bez kumaşlardan başlayabilirsiniz. Ürün kataloglarımızı ve kampanyaları İnstagram ve Facebook adresinde takip edebilirsiniz.

Market Çantası Fiyatları

Market çantasında hazır baskılı modelleri tercih edebilirsiniz. Ya da kendi tasarımınızı göndererek basımını isteyebilirsiniz. Stokta bulunan ürünler için basım zamanı 1 günü bulmaktadır. Uzman çalışanlarımız ihtiyaca uygun olarak siparişlerinizi imalata geçirmektedir. Geniş tesislerimizde üretilen ürünler, gerekli testlerden geçirilerek vitrinlerde yerini alır.

Kalite standartlarının üstünde bir iş çıkartarak, uzun ömürlü yapıya sahip market çantası için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bunu yaparken maliyeti en aza indirerek toptan satışlarda uygun fiyatlardan yararlanmanızı sağlıyoruz. Geniş model yelpazemiz sayesinde farklı ebatlarda ve renklerde çantalara sahip olabilirsiniz. Siz de market çantasının ebatları ve reklam basımları için 0212 659 72 77 numaralarından bizi arayabilirsiniz.