Baskılı Bez Çanta Nereden Alınır?

Baskılı Bez Çanta Nereden Alınır?

Birçok firma tarafından baskılı bez çanta promosyon amaçlı olarak tercih edilmektedir.

Alışveriş yapmanın herkes için mecburiyet olduğu düşünüldüğünde, doğal ve kolay bir şekilde hedef kitleye ulaşabilmek için kullanılan bez çantalarımız, doğru seçim yapan firmalarca kullanılmakta ve bu firmalar daha uzun süreli tanıtım yapabilmektedir.

Araştırmalar, geri dönüşler ve talep artışı marka konumlandırması stratejilerinin olumlu sonuçlandığını göstermektedir.

Sadece gıda ya da pazar alışverişleri değil farklı proje ve etkinliklerdede bez çanta ile baskılı sırt çanta kullanılmaktadır. Özellikle uluslararası ya da yerel fuarlarda boy gösterip tanımak isteyen firmalar bu yolu tercih etmekte ve sık sık kullanmaktadırlar.

Firma olarak farklı ve uygun kampanyalarımız her zaman olmaktadır, siz de ürünlerimizi talep etmek istediğinizde bize 0212 643 21 00 şeklindeki telefon numarasından, destek@istecanta.com adresinden temin edebilirsiniz. Yine internet üzerinden hızlı ve kolay bize ulaşabilirsiniz. Mahmutbey Mahallesi İstoç 25. AdaNo:78 Bağcılar İstanbul adresinde bizimle yüze görüşebilir arzu ederseniz teklifleriniz için bizimle yazışabilirsiniz.

İddia ediyoruz her yere bakabilirsiniz bizim gibi baskılı bez çanta imalatı yapan bulamayacaksınız

2009 yılına girmemiz ile plastik poşetlerin parayla satılmasına yönelik uygulama başladı.

Bu kapsamda artık poşet fiyatlarını ilgili bakanlığın belirleyeceği, alışverişlerde birkaç istisna hariç poşetlerin ücretli olacağı dönem başladı.

Avrupa Birliği mevzuat uyum çalışmaları kapsamında hazırlanan yönetmeliğe herkesin uyması gerekiyor. Dolayısıyla bu yasak ile bez çanta uygulaması yaygınlaşacak. Belki de birçok firma ek ürün olarak bez çanta satışına başlayacak.

Plastik poşetlerin ancak geri dönüşüme sokulduğunda tekrar kullanılabilir olması ve doğada yok olmasının 500 ile 1000 yıl arası bir zaman alması doğa için büyük bir tehdittir. Bu yüzden çare çevre dostu olan bez çanta ya da benzeri ürünlerdir.

Naylon poşetler yerine kullanacak en iyi seçenek firmamız tarafından %100 doğal ve %100 pamuklu kumaştan üretilen bez çantalarımızdır.

Nonwoven yani dokusuz kumaş özelliğinde olan çantalarımız 2 yıl ya da 100 kereden fazla kullanılabilir ömre sahip ve çevreye zararsızdır. Firmamız gelecek nesilleri de düşünerek hareket etmek gerektiğinin bilincindedir ve üretimin her aşamasında buna dikkat etmektedir.

Size uygun baskılı toptan bez çanta firmamızda muhakkak bulunur

Yapmış olduğumuz kampanya ile promosyon bez çanta fiyatları çok uygun. 500 adet altı siparişlerinizde transfer baskı veya folyo baskı, 500 adet üstündeyse emprime baskı yapıyoruz. Bu fırsatı sakın kaçırmayın.

Yine maliyetleri düşünerek ve de düşürerek sizin için yaptığımız fedakarlıkla 500 adet üstü siparişlerde istediğiniz ebat ve renklerde özel üretim yapabilmekteyiz.

Firmamızın sunduğu baskılı bez çanta fiyatları cazip olduğundan sizde dostlarınıza baskılı bez çanta satın al diyeceksiniz

Hakkımızda araştırma yaptığınızda sizlere sunduğumuz baskılı çanta fiyatları sizi şaşırtabilir. Şaşırmayın. Yapmış olduğumuz işte en büyük referansımız önce müşterilerimiz, beraberinde ise 35 yıllık tecrübemiz bilgi ve birikimimizdir.

Dünyaca ünlü seçkin markalar tarafından tercih edilmekte olan firmamız ayrıca iki yüzden fazla ajans için üretim yapmış ve yapmaktadır.

Sizde kaliteyi başka yerde aramayın.Bize Mahmutbey Mahallesi İstoç 25 ada no 78 Bağcılar İstanbul adresinden ulaşabilir, ilgili birimimiz ile görüşebilirsiniz.Aynı zamanda 0212 643 21 00 numaralı telefondan ve destek@istecanta.com adresinden online olarak da ulaşabilir taleplerinizi iletebilirsiniz. Görüşelim memnun kalacaksınız…